Доставка та повернення товару

Відправлення Вашого товару

Відправка товару здійснюється після отримання оплати, закінчення терміну виробництва та комплектації. Товар відправляється транспортними службами "SАТ" або "НОВА ПОШТА" з відстеженням місцезнаходження посилки. Вартість доставки оплачує Замовник, крім випадків (акційні пропозиції), коли відправка здійснюється за наш рахунок. Вартість доставки включає в себе витрати на обробку, упаковку, поштові витрати та страхування вантажу. Витрати на транспортування можуть варіюватися в залежності від ваги, габаритного розміру посилки, та цінності товару.

Відправлення здійснюється в картонній упаковці з хорошим рівнем захисту.

Повернення або обмін товару

Ви маєте право поміняти виріб на товар належної якості, який може бути аналогічним по своїй суті, якщо товар не задовольнив вас за формою, габаритному розміром, кольором або за іншими характеристиками.

Ви маєте право зробити обмін неякісного товару на товар належної якості протягом 14 днів, не рахуючи дня покупки.

Якщо на момент обміну, аналогічного товару немає в наявності, ви маєте право:

  • придбати інші товари з наявного асортименту з відповідним перерахуванням вартості;
  • розірвати договір і отримати назад гроші у розмірі вартості повернутого товару.

Повернення і обмін товару може бути зробить тільки в тому випадку, якщо:

  • товар не використовувався;
  • збережений товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, упаковка;
  • не порушена комплектація товару;
  • буде пред'явлена ​​видаткова накладна;
  • буде пред'явлений паспорт або інший документ ідентифікує особу.


При розірванні договору, розрахунок з покупцем проводиться виходячи з вартості товару, яку мав товар на момент його покупки. Гроші, які були оплачені за товар, повертаються покупцеві у день розірвання договору, а в разі, якщо повернути гроші в день розірвання договору неможливо, то в інший строк за домовленістю сторін, але не пізніше, ніж протягом 7 днів.

Мобільні стенди, рекламні конструкції, а також елементи оформлення виготовлені під замовлення та прийняті Замовником по Акту прийому-передачі або видаткової накладної - обміну та поверненню не підлягають.

Претензії щодо невідповідності продукції приймаються на розгляд в письмовому вигляді за адресою:

вул. Мілютенка 25, к. 56, м Київ, 02166, Україна,
одержувач: ТОВ "БРЕНД-ПАРТНЕР"


Претензія щодо невідповідності продукції розглядається протягом двох місяців, з дня отримання претензії.

Ми як постачальник, залишаємо за собою право повторного огляду забракованої продукції (товарів) виробником, претензії, пов'язані з якістю та комплектністю продукції (товарів), розглядаються так само протягом двох місяців.

Якщо до претензії не додано всі документи, необхідні для її розгляду (договір, видаткова накладна, гарантійний талон) вони повинні бути надані заявником протягом 5 робочих днів. При цьому перебіг строку розгляду претензії зупиняється до одержання витребуваних документів.