Промостоли

Промостоли - спеціальне промо-обладнання для створення робочого місця промоутерам для проведення презентацій, дегустацій, промо-акцій. Такі заходи зазвичай проводять в місцях великого скупчення потенційних покупців. Практика показує, що промостійка з гарним дизайном підвищує ефект від проведення дегустації, а від того, на скільки якісна конструк...

Промостоли - спеціальне промо-обладнання для створення робочого місця промоутерам для проведення презентацій, дегустацій, промо-акцій. Такі заходи зазвичай проводять в місцях великого скупчення потенційних покупців. Практика показує, що промостійка з гарним дизайном підвищує ефект від проведення дегустації, а від того, на скільки якісна конструкція залежить терміни експлуатації промостійки. У нас Ви можете замовити та купити промостоли українського виробництва з гарантією 12 міс, в будь-якій кількості.
Конструкція та комплектація промостолу дозволяє промоутеру самостійно, без спеціальних інструментів і знань, складати та роскладати промостолів. Спеціальна сумка з жорсткою трубою, дозволить самостійно переносити, а також забезпечити збереження промостолу при транспортуванні та зберіганні.

Докладніше

Промостоли Товарів у наявності: 3

Показані 1 - 3 із 3 пунктів
Показані 1 - 3 із 3 пунктів